Mesaj gönder
tamam
Jiangxi Zhongtian Intelligent Equipment Co., Ltd. ronan@ztmchina.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

Jiangxi Zhongtian Intelligent Equipment Co., Ltd. şirket Profili

Jiangxi Zhongtian Intelligent Equipment Co., Ltd.
 • İş türü

  Üretici

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Afrika,Okyanusya,Dünya çapında

 • Markalar

  ZTM

 • No. Çalışanları

  400~500

 • Yıllık satış

  >1000000

 • Yıl kurulan

  2003

 • İhracat p.c

  80% - 90%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Giriş

Jiangxi Zhongtian Akıllı Ekipman Co., Ltd. (ZTM), yüksek hızlı trenle Changsha'dan yaklaşık 40 dakika uzaklıkta olan Jiangxi Eyaleti, Yichun Şehrinde kule vinci imalatının öncüsüdür.

 

ZTM, yirmi yıldan fazla bir süredir kule vinçlerinin araştırılması ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır.Çin'in en iyi 5 kule vinci üreticisi listesiYıllarca.- Hayır.

 

ZTM ürünleri, belediye altyapısı inşaatı gibi inşaat senaryoları için yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunarak dünyanın birçok ülkesine satıldı.Kültür ve spor mekanları, büyük ölçekli endüstri ve madencilik, yüksek katlı binalar, kentsel kompleksler vb.

 

Günümüzde ürünler Doğu Asya, Orta Asya, Güneydoğu Asya, Rusya, Avrupa, Orta Doğu ve diğer bölgelere ihraç edilmiştir.

Geçmiş

ZTM, 21 yıldır düz üstlü kule vinçleri, luffing kule vinçleri ve inşaat kaldırıcıları geliştiriyor ve üretiyor.Ve ürünlerini 80'den fazla ülkeye satıyor..

 

Hizmet

Müşteri Desteği

Eğer bakım, sorun giderme, operasyon eğitimi gibi konularda herhangi bir ihtiyacınız varsa,Yerel mühendis uzmanlarımız ve çevrimiçi müşteri hizmetleri her zaman sizin için kullanılabilir.Bizimle çalışmak güvenli bir yatırım.

 

Üretim

Üretim tesislerimiz, size ZTM'nin küresel üretim standartlarını karşılayan orijinal ve sertifikalı anahtar bileşenleri sunar.Operasyonel gereksinimlerinize uygun olarak hızlı bir şekilde erişilebilirliği sağlıyoruz..

 

yedek parça tedarik

Kule vinçleri için kapsamlı bir çözüm sağlayıcısı olarak, yüksek kaliteli yedek parçalar tedarik ediyoruz.Aygıtlarınızın kritik anlarda zamanında onarılıp değiştirilebilmesini sağlamak.

 

Ekibimiz

Bu alanda tüm profesyonel teknisyen ekibimiz var, dünyanın her yerinden gelen müşterileri hoş geldiniz web sitemizi ziyaret edin ve herhangi bir ihtiyacınız varsa bize bildirin,Size iyi hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.!